Kasutaja:
Salasõna:
 
Avaleht Arhiiv Tellimine Kontakt Avalda arvamust  
Sisukord
Uudised  
Oasis Of The Seas  
Yachtmaster Kalle Kuus  
Õnnetus ei hüüa tulles - "Tuulelaulu" traagiline hooaja lõpp  
Emajõe Lodjaseltsi poisid  
Aadress: jaht Charisma - 4 miljoni eest elu ja stiili  
Mis pagana veemoto!?!  
Reisijutt: Eestlaste eskaader Itaalias  
Windvinder - kust tuleb tuul?  
Külli rida  
Balti Blokart meistrivõistlused 2009 Nidas  
FINNBOAT proovisõidud ehk Soome paaditootjate uudismudelid 3. osa  
Merekool: Jooksevtaglas  
Merekool: 8 käsku avariiroolist ja selle kasutamisest ka karmides tingimustes  
Mootoritest: Luubi all Honda BF 2,5 hj ja BF 20 hj  
Merel on soe vol.2  
Mida peaks teadma paadiostust  
Kambüüsis: Kala Shezuani moodi  
Webasto  
Tänud tagasiside eest - kokkuvõtted tehtud ja aastatellimused loositud!  
Tänud tagasiside eest - kokkuvõtted tehtud ja aastatellimused loositud!
Pekka-Paavo Kesküla, Ajakirja PAAT peatoimetaja

Hea lugeja. Eelmises numbris palusime teiepoolset tagasisidet ajakirja “Paat” ja eriti just ajakirjas kajastamist leidvate teemade kohta. Tänaseks on taaskord minu soov avaldada teile suurt tänu - tagasiside on olnud väga positiivne ja konstruktiivne. Loomulikult on meil veel omajagu areneda - aga eks see pakugi ju piisavalt seda väljakutset ja põnevust. Selle- pärast loodan väga, et just see on ja jääbki ajakirja juures püsivaks nähtuseks.

Kokkuvõtvalt laekus häid ettepanekuid sadakond. Temaatika oli täiesti servast serva. Omaltpoolt luban, et järgmisel aastal muutub ajakirja nägu, pisut lihvime disaini ja kujunduspoolt, pöörame rohkem tähelepanu erinevatel mere- ja laevandusega seotud üritustele, katsume suurematel sündmustel alati kohal olla ja temaatikat ka ajakirjas kajastada.

Uuest aastast on meil ajakirja planeeritud mitu uut rubriiki. Kindlasti on uus rubriik “Sadamad”, kus räägime Eesti sadamatest ja nende taga oleva-test persoonidest ning nende muredest/rõõmudest pikemalt. Plaanis on kajastada sadamate varustatust ja samuti infot sadamate ümbruses asuvate sihtkohtade ja vaatamisväärsuste kohta. Teise uue rubriigina on kindlasti planeeritud “Tehtud Eestis”, kus külastame Eesti tuntud ja tundmatuid paadiehitajaid ja -ehitustöökodasid, katsume lugejaile anda ülevaadet nende igapäevatööst ja võimalustest ning tuleviku-visioonidest. Kindlasti alustame ka “Paadidoktori” rubriigiga, kus püüame lihtsalt ja step-by-step illustreeritult anda professionaalsete paadiehitajate abiga praktilisi näpunäiteid paadi hooldamisel ja pisiremondi teostamisel. Veel on auahne plaan algatada projekt koduse väikepaadi ehitamiseks koos jällegi korraliku töömaterjaliga ja lihtsate näpunäidetega.

Kindlasti pöörame senisest rohkem tähelepanu Eesti merekultuuri ajaloo tutvustamisele ja talletamisele. Plaanis on artiklisarjad meie kuulsatest paadiehitajatest ja meresõitjatest.

Nüüd aga siis selle artikli põnevama osa juurde - nimelt loositulemused. Kuna elav arutelu ajakirja teemadel leidis aset ka Kipper.ee foorumis, osalevad ka kõik foorumis arvamust avaldanud inimesed loosirattas.

Seekordne loosiõnn 2010.a. Paadi aastatellimuse näol naeratas:

Toomas Märtson

Alar Odres

Janno Aser

Palju õnne ning toredat lugemist ajakirja “Paat” poolt!


 
Ajakiri Paat on nd ka Facebook'is. Klasta meid aadressil http://www.facebook.com/AjakiriPaat


 
Copyright ajakiripaat.ee 2006 - 2023